خرید ست ساعت مچی در تهران

یکی از کادو های مرسوم در مراسم ازدواج خرید ست ساعت مچی می باشد. هنگام خرید ساعت مچی باید دقت کنید چون هم ارزش معنوی دارد و سال های سال خاطرات خوش این روز را در ذهن شما بازسازی میکند و همچنین قیمت بالایی دارد .

 

فروشگاه مانترا یکی از فروشگاههای معتبر اینترنتی با چندین سال سابقه است که دارای نماد اعتماد ملی است و بدون هیچ نگرانی می توانید از این فروشگاه انواع ساعت مچی زنانه و مردانه و ست ساعت مچی را در تهران خرید کرده  و در آدرس مورد نظر دریافت نمایید. 

نکات مهم هنگام انتخاب ست ساعت مچی از فروشگاه مانترا در تهران: 

1.ست بودن

ساعت عروس و داماد معمولاً ست انتخاب می شود.

2.رنگ ساعت

 ساعت مچی های ست  معمولا به رنگ های سفید، طلایی، قهوه ای و مشکی است.معمولا این رنگ ها، به سادگی با لباس عروس و کت و شلوار داماد ست می شوند. 

3.تزیینات ساعت

بعضی ازساعت های ست، معمولاً با نگین تزیین می شوند و جلوه خاصی به لباس عروس و داماد می بخشند. تنها ایراد این ساعت ها این است که فقط در مراسم بسیار رسمی استفاده میشوند .

4.مدل ساعت

ساعت های مچی مدل های زیادی دارند. از کلاسیک و اسپرت و اداری گرفته تا مجلسی و فشن.

5.بند ساعت

 بند ساعت مچی را بسته به طرح لباس، کفش و کمربند،انتخاب کنید. بند های چرمی با کمربند و کفش چرمی تیره همخوانی بیشتری دارند. اما کمربند و کفش روشن، بیشتر با بند های فلزی ست می شوند.

بعضی از ساعتهای ست موجود در فروشگاه مانترا:

 

ساعت مچی ست رومانسون ROMANSON

این ساعت دارای نمایشگر تاریخ و گارانتی یک ساله شرکت مانترا همراه با کارت میباشد.مقاومت ساعت در برابر آب درحد شست و شوی دست میباشد.

 

خرید ست ساعت مچی

 

ساعت مچی ست رولکس DATE JUST (ROLEX)

مدل معروف DATE JUST دیت جاست است ومقاومت ساعت در برابر آب درحد شست و شوی دست میباشد.

 

خرید ست ساعت مچی

 

 

 

ساعت مچی رومانسون ROMANSON

این ساعت دارای نمایشگر تاریخ و شیشه دودی رنگ و گارانتی یک ساله شرکت مانترا همراه با کارت میباشدمقاومت ساعت در برابر آب درحد شست و شوی دست میباشد.

خرید ست ساعت مچی

 

ساعت مچی ست هابلوت HUBLOT

این ساعت دارای بند رابر عطری وسه موتوره فعال ،کرنوگراف است ومقاومت آن در برابر آب درحد شست و شوی دست میباشد.

خرید ست ساعت مچی

 

ساعت مچی ست امپریوآرمانی EmporioArmani

این ساعت دارای بالاترین کیفیت موجود در بازار و سه موتور فعال و دارای کرنوگراف و بند استیل با روکش مات رابر است و ضد آب میباشد.

خرید ست ساعت مچی