چند مدل ساعت مچی مناسب سفر

مردانی که زیاد اهل سفر هستند به یک ساعت مچی مارک مناسب نیاز دارند.با اینکه اختلاف ساعت در مناطق مختلف جهان را به سادگی و به سرعت میتوان با گوشی موبایل محاسبه کرد، اما تاکنون گوشی نتوانسته جای ساعت را بگیرد چون ساعت، جزء اصلی جذابیت مردان شیک پوش میباشد.

 

با مانترا همراه باشید تا با بعضی از ساعت مچی مناسب سفر آشنا شوید:

 

ساعت مچی مردانه مارک سیتیزن Citizen Promaster Navihawk GPS :

عملکرد تلفن هوشمند در مناطق مختلف جهان به دلیل داشتن سرعت و محاسبات زمانی و جغرافیایی نسبت به ساعتهای معمولی بهتراست. این مدل ساعت سیتیزن،باتری شارژی دارد که با نور خورشید شارژ می شود و به باتری های معمول نیاز ندارد.این ساعت زمان های ۴۰ منطقۀ مختلف جغرافیایی را ظرف مدت ۳ ثانیه به شما نشان می دهد همچنین دارای کرنومتر با قابلیت اندازه‌ گیری زمان تا ۲۰/۱ ثانیه و نیز بدنۀ ضد آب تا عمق ۱۰۰ متر میباشد.

حتما بخوانید:


ساعت مچی مردانه مارک تودور Tudor Heritage Advisor:

شرکت سازندۀ این ساعت از سال ۱۹۵۳ تا کنون، ساعت های شیک و قدرتمندی را برای مسافران و کاشفانی ساخته است که به مناطق مختلف جغرافیایی سفر می کنند.
نسخۀ جدید  مارک in house دارد که بسیار مدرن میباشد و تمام قطعات داخلی و خارجی این ساعت در شرکت ساخته میشود .

بیشتر بدانید:نکات مهم در نگهداری از بند چرمی ساعت مچی

ساعت مچی مناسب سفر

 

ساعت مچی مردانه مارک فریدریک کونستانت Frederique Constant Worldtimer:

ساعت های فریدریک کونستانت بسیار شیک هستند.کار با این مدل ساعت برای تعیین زمان مناطق گوناگون جغرافیایی بسیار ساده و آسان میباشد فقط کافی است ساعتتان را روی ساعت ۱۲ تنظیم کنید تا ساعت دقیق هر نقطه ای از جهان را که نیاز دارید را به شما نشان دهد.

این مدل ساعت بسیار زیباست و هم مناسب سفر و هم مناسب هر مکان و مقصدی است که در آن حضور دارید.

 

ساعت مچی مردانه مارک ون کلیف و ارپیل Pierre Arpels Heure d’Ic:

ون کلیف و اربیل که سازندگان جواهرات بودند و تصمیم گرفتند ساعت مسافرتی جدیدی بسازند و بالاخره ساعتی ساختند که با ساعتهای دیگر زیاد فرق داشت این ساعت به جای اینکه عقربه هایی  داشته باشد که مرکز ساعت ۳۶۰ درجه در حال چرخش باشد، دو سوراخ کوچک روی صفحه دارد که یکی از آن ها زمان شهری که در آن هستید را نشان میدهد و دیگری، زمان شهر مقصد را نمایش می دهد و همچنین دارای عقربۀ دقیقه شمارمیباشد و وقت را دقیق نشان میدهد.این ساعت از نظر شکل و طراحی،بسیار خاص است.

بیشتر بدانید:اولین ساعت مچی خود را چگونه انتخاب کنیم؟

ساعت مچی مناسب سفر

 

ساعت مچی مردانه مارک فارر بارناتو Farer Barnato:

این ساعت مخصوص سفر زیادگران نیست. فرر یک شرکت جدید بریتانیایی نسبتاً مدرن میباشد و این ساعت را به افتخار دیانا برناتو والکر –نخستین زن بریتانیایی شکنندۀ دیوار صوتی- تولید و عرضه کرده است.

عقربۀ قرمز این ساعت،زمان مقصد را نشان میدهد و باقی عقربه ها زمان محلی که در آن حضور دارید را نمایش می دهند. 

 

ساعت مچی مردانه مارک رولکس Rolex Yacht-Master:

امروزه محبوب ترین و برترین برند در دنیای ساعت،شرکت رولکس میباشد. این مدل ساعت به سرغت با محیط های زمینی، هوایی و دریایی سازگار میشود و نیاز نیازهای ملوانان حرفه ای را برآورده کرده است.

این ساعت مچی، یک کرنومتر کامپیوتری قابل برنامه ریزی دارد.

بیشتر بدانید:با انواع قفل ساعت مچی آشنا شوید

ساعت مچی مناسب سفر